Nuomos salygos

Automobilio rezervavimas
Imamas rezervavimo mokestis – , kuris vėliau įskaičiuojamas į nuomos sumą. Atsisakius nuomos, rezervavimo mokestis negražinamas  Rezervavimo mokestis sumokamas tik gavus patvirtinimą  elektroniniu paštu ar telefonu.

Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para. Reikalingi dokumentai Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą.

Apmokėjimas ir užstatas
Nuomininkas turi pateikti savo vardu išduotą galiojančią kreditinę banko kortelę, su kuria bus atlikta autorizacija, t. y. kreditinės kortelės sąskaitoje rezervuojama užstato suma. Užstato suma yra 145eur - 580eur,( 500lt - 2000lt ), priklausomai nuo automobilio klasės. . Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama. Už nuomos paslaugas galima atsiskaityti visomis pagrindinėmis kreditinėmis banko kortelėmis (Visa, MasterCard, , American Express ir kt.). Įmonės už nuomą gali atsiskaityti pavedimu. Taip pat klientas už automobilio nuomos paslaugas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos su PVM.. Asmuo, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas. Nuomininkas, prieš pasiimant automobilį, sumoka nuomos mokestį ir užstatą.

Bendrieji reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – vieneri metai.  Minimalus vairuotojo amžius: 21 metų,

Automobilio pristatymas arba paėmimas
Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai taikomi“ Euroauto“ patvirtinti įkainiai.
Automobilio atsiėmimas/pristatymas Kaune nemokamas. Vilniaus oro uosto kaina  - 40lt/11.60eur

Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Taip pat apdraustas vairuotojas ir automobilio keleiviai. Pirkdamas papildomą draudimą, nuomininkas gali savo atsakomybę sumažinti iki minimumo t.y. "0" (papildomos sąlygos yra pateiktos - Pilnas draudimas nuo avarijos). Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 290eur /1000lt   bauda. Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan.

Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju
Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos ar vagystės(draudiminiu) atveju yra (priklausomai nuo automobilio klasės).  145eur - 580eur,( 500lt - 2000lt) autobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti“ Euroauto“, išnuomoto  automobilio raktus ir dokumentus. Automobilio parkavimo išlaidas ir baudas klientas sumoka pats.

Pilnas draudimas nuo avarijos
Nuomininkas gali sumažinti savo atsakomybę iki minimumo (t.y. "0") pasirinkdamas Pilną draudimą. Ši paslauga galioja tik asmenims, turintiems ne mažesnį kaip 5 metų vairavimo stažą. Įvykus autoįvykiui, pilnas draudimas galioja tik pateikus eismo autoįvykio deklaraciją arba pažymą ir jei draudimo bendrovė autoįvykį pripažįsta draudiminiu. Pilnas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų ir ratų apgadinimo atvejais. Pilno draudimo kainą paskaičiuoja automobilio rezervavimo skaičiuoklė (kaina priklauso nuo automobilio klasės ir nuomojamų dienų skaičiaus).

Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu
Nuomojantis automobilį Lietuvos teritorijoje  - rida neribojama. Be atskiro raštiško leidimo neleidžiama išvažiuoti už Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijos. Už savavališką išvykimą už nurodytos teritorijos ribų yra taikoma 580Eur (2000 Lt.) bauda.

Pakaitinis automobilis
Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, EUROAUTO suteikia Nuomininkui kitą automobilį, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Techninė pagalba
Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.

Degalai
Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus ir fiksuotą kuro pripildymo mokestį – 14.50eur/50lt

Pilno kuro bako paslauga
Suteikiama galimybė už palankią kainą nusipirkti baką kuro. Klientui įsigijus šią paslaugą nebereikia pripildyti kuro bako prieš grąžinant automobilį.

NUOMININKAS privalo gražinti automobilį tvarkingą ir švarų.
Vėlavimas grąžinti automobilį
Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 1 valanda, Po to skaičiuojama  para.

Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms “Euroauto“ pasilieka teisę pakeisti i kita tos pačios ar aukštesnes klasės automobili arba atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto įspėjus klientą.