Apie mus

Euroauto tai sparčiai veiklą plečianti įmonė, užsiimanti automobilių nuoma visoje Lietuvoje.


Pagrindinis kompanijos tikslas - profesionalus ir kokybiškas mūsų klientų aptarnavimas, todėl tam skiriame ypatingai didelį dėmesį. Mūsų įmonės darbuotojai atsižvelgia į kiekvieno kliento pageidavimus ir tai mums leidžia tobulėti ir teikti geresnias automobilių nuomos paslaugas klientams.

Mūsų įmonės iškeltas uždavinys, kad kiekvienas mūsų klientas saugiai ir patogiai pasiektų savo kelionės tikslą su išnuomuotu automobiliu. Dėl šio uždavinio mūsų įmonei labai svarbu automobilio techninė būklė bei automobilio patikimumas ir praktiškumas.

Euroauto automobilių nuomos įmonė išsikėlusi sau nuomuoti, tik aukščiausius reikalavimus atitinkančius automobilius. Nepaisant to, techninę pagalbą kelyje teikiame 24/7.

Mes siūlome platų taupių, dyzelinių automobilių pasirinkimą. Mūsų požiūris į klientą ir paslaugų kokybė skatina ilgalaikį bendradarbiavimą. Esame visada pasiruošę automobilį pristatyti ar pasiimti Jūsų nurodytu adresu. Pasiūlysime nemokamai navigaciją ar vaikišką kėdutę patogiai kelionei su vaikais.