Nereikia kreditinės kortelės
Nuoma be
užstato
Nėra paslėptų mokesčių
Kainos ir kokybės garantija
Nėra oro uosto mokesčio
Techninė pagalba kelyje 24/7


Automobiliu nuomos sąlygos

Euroauto tai sparčiai veiklą plečianti įmonė, užsiimanti automobilių nuoma visoje Lietuvoje.


Apmokėjimas ir užstatas

Asmenims neturintiems 5 metų vairavimo stažo, užstato suma yra 145eur - 580eur, priklausomai nuo automobilio klasės. Grąžinus automobilį tvarkingą, kaip nurodyta automobilio nuomos sutartyje, rezervuota užstato suma yra grąžinama. Už nuomos paslaugas galima atsiskaityti visomis pagrindinėmis kreditinėmis banko kortelėmis (Visa, MasterCard, , American Express ir kt.). Įmonės už nuomą gali atsiskaityti pavedimu. Taip pat klientas už automobilio nuomos paslaugas gali atsiskaityti grynaisiais pinigais. Nuomojamų automobilių kainos nurodytos su PVM. Asmuo, kurio vardu išnuomotas automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas. Nuomininkas, prieš pasiimant automobilį, sumoka nuomos mokestį ir užstatą.

Kredito kortelė nėra būtina.

Visiems lojaliems klientams užstatas už automobilį - 0,00 EUR.


Automobilio rezervavimas

Imamas rezervavimo mokestis – kuris vėliau įskaičiuojamas į nuomos sumą. Atsisakius nuomos, rezervavimo mokestis negrąžinamas. Rezervavimo mokestis sumokamas, tik gavus patvirtinimą elektroniniu paštu ar telefonu.


Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para. Reikalingi dokumentai:

  • Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą;
  • Galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį pasą.


Pilnas draudimas nuo avarijos

Nuomininkas gali sumažinti savo atsakomybę iki minimumo (t.y. "0") pasirinkdamas "Pilną draudimą". Ši paslauga galioja tik asmenims, turintiems ne mažesnį kaip 5 metų vairavimo stažą. Įvykus autoįvykiui pilnas draudimas galioja, tik pateikus eismo autoįvykio deklaraciją arba pažymą ir jei draudimo bendrovė autoįvykį pripažįsta draudiminiu. Pilnas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų ir ratų apgadinimo atvejais. Pilno draudimo kainą paskaičiuoja automobilio rezervavimo skaičiuoklė (kaina priklauso nuo automobilio klasės ir nuomojamų dienų skaičiaus).


Nuominkas turi:

  • Nuomininkas privalo gražinti automobilį tvarkingą ir švarų;
  • Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas yra 1 valanda, po to skaičiuojama para.


Bendrieji reikalavimai vairuotojams:

  • Minimalus vairavimo stažas – vieneri metai;
  • Minimalus vairuotojo amžius: 21 metai.


Automobilio draudimas

Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Taip pat apdraustas vairuotojas ir automobilio keleiviai. Pirkdamas papildomą draudimą, nuomininkas gali savo atsakomybę sumažinti iki minimumo t.y. "0" (papildomos sąlygos yra pateiktos - pilnas draudimas nuo avarijos). Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 290eur bauda. Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan.


Degalai

Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus ir fiksuotą kuro pripildymo mokestį – 14.50eur.


Pilno kuro bako paslauga

Suteikiama galimybė už palankią kainą nusipirkti baką kuro. Klientui įsigijus šią paslaugą nebereikia pripildyti kuro bako prieš grąžinant automobilį.


Automobilio pristatymas arba paėmimas

Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai taikomi“ Euroauto“ patvirtinti įkainiai.

  • Automobilio atsiėmimas/pristatymas Kaune nemokamas.
  • Vilniaus oro uosto kaina - 11.60eur


Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju

Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos ar vagystės(draudiminiu) atveju yra (priklausomai nuo automobilio klasės). 145eur - 580eur, autobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti“ Euroauto“, išnuomoto automobilio raktus ir dokumentus. Automobilio parkavimo išlaidas ir baudas klientas sumoka pats.


Nenumatytos aplinkybės

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms “Euroauto“ pasilieka teisę pakeisti i kita tos pačios ar aukštesnes klasės automobili arba atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto įspėjus klientą.


Pakaitinis automobilis

Sugedus automobiliui, įvykus autoįvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, EUROAUTO suteikia nuomininkui kitą automobilį, jei nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.


Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu

Nuomojantis automobilį Lietuvos teritorijoje - rida neribojama. Be atskiro raštiško leidimo neleidžiama išvažiuoti už Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos) teritorijos. Už savavališką išvykimą už nurodytos teritorijos ribų yra taikoma 580Eur bauda.


Techninė pagalba

Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7.


Turite klausimų? Paskambinkite mums!

+ 370 650 84 341